سامانه ثبت‌نام غیرحضوری برخط رابین

بازار سرمایه نیز باید خود را همگام با سطح تکنولوژی و ارائه خدمات در کشور نگه دارد، سال 99 و صف‌های طولانی ثبت‌نام بورس در دفاتر پیشخوان هنوز از خاطر ما نگذشته است، ساعت‌ها معطلی و تحمل شرایط سخت تنها برای ثبت‌نام در بورس! هم‌اکنون این مشکل وجود ندارد و شما در هرزمان و مکان فقط با داشتن اینترنت می‌توانید در کارگزاری هوشمند رابین ثبت‌نام، کد بورسی و نام کاربری و رمزعبور سامانه معاملاتی رابین تریدر را دریافت کنید.

ثبت نام غیرحضوری بورس
مرحله اول ثبت‌نام

پس از وارد کردن اطلاعات خواسته در مرحله اول، 2 کد تایید به ترتیب از سمت رابین و سپس از سمت سجام به شماره موبایل شما ارسال می‌شود که شما باید کدها را وارد و تایید کنید. سپس اطلاعات وارد شده در سامانه سجام به شما نمایش داده می‌شود، درصورت صحیح بودن به مرحله‌ی سوم بروید.

ثبت نام غیرحضوری بورس
مرحله دوم: تایید اطلاعات سجام
کد بورسی دریافت نکرده‌اید؟
دریافت کد بورسی آنلاین

در مرحله سوم اطلاعات مالی-بانکی خود را تایید نمایید، لازم به ذکر است که حساب‌‌های معرفی شده شما در سامانه سجام در این قسمت نمایش داده می‌شوند. البته ناگفته نماند شما در آینده قادر به ویرایش اطلاعات مالی خود در سجام خواهید بود.

ثبت نام غیرحضوری بورس
مرحله سوم: تایید اطلاعات مالی

لازمه فعالیت در کارگزاری‌ها موافقت با قوانین استفاده از خدماتی چون قرارداد استفاده از سامانه خدمات برخط (آنلاین)، آفلاین و قرارداد بین کارگزار و مشتری است. تایید این قوانین به منزله‌ی مطالعه شما وپذیرش این قوانین است.

ثبت نام غیرحضوری بورس
مرحله چهارم: تایید قراردادها

پس از تایید نهایی و درعرض چندثانیه، تمامی مراحل ثبت نام در کارگزاری رابین را پشت‌سر گذاشتید. پس از این مرحله کارگزار منتظر تایید شما از سمت سپرده‌گذاری مرکزی می‌ماند و به محض دریافت تاییدیه، نام کاربری و پسورد سامانه معاملاتی رابین تریدر برای شما پیامک خواهد شد

پس از دریافت نام و کاربری و رمزعبور سامانه رابین تریدر شما قادرخواهید بود تا از تمام امکانات سامانه استفاده کنید. در اولین روزکاری بعد از دریافت مشخصات ورود به سامانه رابین تریدر شما قادر به خرید و فروش در سامانه خواهید بود.

ورود به سامانه رابین تریدر
ورود به رابین تریدر