عرضه اولیه سهام شرکت سرمایه‌گذاری الماس حکمت ایرانیان

با توجه به پذیرش سهام شرکت سرمایه‌گذاری الماس حکمت ایرانیان در تاریخ ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ توسط هیأت محترم پذیرش اوراق بهادار در بازار دوم فرابورس ایران و به استناد بند ۱۹ ماده ۱ و ماده ۸ مکرر «دستورالعمل پذیره‌نویسی و عرضه اولیه اوراق بهادار در بورس اوراق بهادار تهران و فرابورس ایران» به اطلاع می‌رساند؛ سهام شرکت مذکور توسط سهامدار عمده آن شرکت به شرح مشخصات مندرج در این اطلاعیه به صندوق‌های سرمایه‌گذاری در سهام و مختلط به روش حراج عرضه می‌شود.


مشخصات عمومی عرضه
تعداد سهام شرکت
۴,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ سهم
متعهد خریدشرکت تامین سرمایه کاردان
متعهد عرضه
موسسه بنیاد تعاون وزارت دفاع 
مشاور عرضه
شرکت کارگزاری آرمون بورس
بازارگردان
صندوق سرمایه‌گذاری اختصاصی بازارگردانی مهرگان

مشخصات عرضه به صندوق‌های سرمایه‌گذاری در سهام و مختلط به روش حراج
تعداد سهام قابل عرضه
۶۰۰,۰۰۰,۰۰۰ سهم معادل ۱۵ درصد از کل سهام شرکت
تاریخ دوره سفارش‌گیری و عرضه
روز چهارشنبه مورخ ۱۰ خرداد 1402
دوره سفارش‌گیری
مطابق با پیام ناظر در روز عرضه اولیه
حداکثر تعداد سهام قابل خریداری توسط هر کد معاملاتی
۱۲,۰۰۰,۰۰۰ سهم
قیمت ارزش‌گذاری
۲,۵۴۲ ریال


سایر موارد:

  • به استناد تبصر 4 ماده 3 دستورالعمل پذیره‌نویسی و عرضه اولیه اوراق بهادار در بورس اوراق بهادار و فرابورس ایران، ارسال سفارش در مرحله اول صرفا از طریق ایستگاه‌های معاملاتی(نامک) امکان‌پذیر خواهد بود.
  • براساس ماده 6 مکرر 3 دستورالعمل مورد اشاره، «۵۰ درصد از سهام خریداری شده در روز عرضه اوللیه توسط سرمایه‌گذاران واجد شرایط، تا 90 روز پس از تاریخ عرضه اولیه بدون مجوز بورس، امکاتن عرضه نخواهد داشت».
  • وفق تبصره 6 مکرر 3 دستورالعمل مورد اشاره بورس باید تعداد و قیمت سهام تشخیص داده شده به سرمایه‌گذران واجد شرایط را به تفکیک مشخصات هر سرمایه‌گذران واجد شرایطی که در عرضه اولیه شرکت نموده است، در روز عرضه اولیه افشا نماید.

اطلاعات تکمیلی در خصوص شرکت مذکور در امیدنامه و گزارش‌ ارزش‌گذاری سهام شرکت در سامانه جامع اطلاع‌رسانی ناشران به نشانی www.codal.ir در دسترس علاقه‌مندادن می‌باشد.

{{model.count}}
به مقاله فوق از 1 تا 5 امتیاز دهید.